Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

Narya Laboratuvar Hizmetleri bünyesi altında kurulan Bursa Merkez Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı, Bursa'nın Nilüfer ilçesinde sıfırdan dizayn edilen binasında, 2021 yılının Mart ayında Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan kuruluş iznini, 03.11.2021 tarihi itibariyle de çalışma iznini, 2022 yılında TS EN ISO/IEC 17025 “Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar” standardına göre  Laboratuvar akreditasyonunu tamamlamış ve  TÜRKAK  tarafından akredite  kuruluş unvanını almayı başarmıştır.

Laboratuvarımızın serüveni Türkiye'de özel gıda ve yem firmalarının alternatif laboratuvara duyduğu ihtiyacın belirlenmesi ile başlamıştır. Firmamız, alanında uzman kadrosu ve son teknolojik donanımları sayesinde, müşteri memnuniyetini ve çalışan mutluluğunu ön planda tutarak, bu ihtiyacı en doğru, güvenilir ve en hızlı şekilde giderebilmeyi amaçlamaktadır.

Günümüzde gıda güvenliğinin ulusal güvenlik kadar önemsenmesi ve halk sağlığının yüksek düzeyde korunması ilkesinde sektörel ve sosyal sorumluluğumuz ile "Önce İnsan, Önce Sağlık" diyerek tüm çalışmalarda azami bilimsel ve akademik özen göstererek yaptığımız güvenilir ve hızlı analizlerimiz, üretiminden tüketimine kadar gıda endüstrisine destek vermektedir.

Kullanmış olduğumuz analiz metotlarımızın güvenirliliğini garanti altına almak amacı ile laboratuvarımız, %100 başarı hedefli olarak ulusal ve uluslararası yeterlilik ve karşılaştırma testlerine periyodik olarak katılmakta ve denetlenmektedir.

Sadece test sonuçlarını sunmak Bursa Merkez Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı için yeterli değildir. Ayrıca analizlerin yorumlanması ve gerekli tavsiyelerin siz müşterilerimize iletilmesi de hizmetimizin bir parçasıdır.

Küresel yaklaşımlar gereği tamamen bağımsız olarak çalışan laboratuvarımız, müşterilerimize ait her türlü bilginin gizliliği ve uygun koşullarda saklanması konusunda etik anlayış kuralları çerçevesinde çalışmaktadır. Bunlar laboratuvar içerisinde oluşturulmuş prosedürler, personelin tarafsızlık beyanı ve mesleki sorumluluk sigortası ile üst yönetim tarafından güvence altına alınmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın!

(0224) 532 21 56
Hemen Arayın!

Talep Formu